Сьогодні, 26.11.2019 р., відбулося чергове засідання філософського гуртка ЧНУ ім. Б. Хмельницького на тему: «Феномен страху: філософський, соціологічний та психологічний аспекти». Особливістю даного заходу було те, що у підготовці, проведенні та дискусійному обговоренні взяли активну участь студенти другого курсу історичного відділення нашого інституту.

До розгляду були запропоновані різні питання («Чи є страх позитивним явищем людського життя?», «Звідки береться страх?», «Боротися чи приймати страх?» тощо), розроблялися плани майбутніх творчих та дослідницьких заходів. Засідання гуртка пройшло у невимушеній, жвавій атмосфері, учасники охоче брали участь у дискусіях, наводячи різні приклади та ілюстрації своїх тез і тверджень.

На завершення було прийняте рішення про проведення святкового (передноворічного) засідання.

Приймаються заявки на вибір теми майбутнього засідання (віддавати на кафедру філософії Алінці Чорниш до 13.12.2019 р.)!

Куратор філософського гуртка – Світлана Зайцева.

Джерело: http://philosophy.ck.ua/vidbulosya-zasidannya-filosofskogo-g/