У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького вп’ятнадцяте провели Олімпійський урок. Першокурсники університету відчули справжній олімпійський дух на святі спорту — з «Розминкою майбутнього олімпійця», змаганням з перетягування канату та майстер-класами від відомих спортсменів і тренерів ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я.

Родзинкою цьогорічного Олімпійського уроку стало змагання між першокурсниками з перетягування канату. Перше місце зайняли студенти ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я, друге — ННІ економіки і права, а третє посіли першокурсники ННІ історії і філософії. Переможці отримали подарунки від Олімпійського комітету.

Першокурсники, викладачі та спортсмени корисно провели час і відчули незабутні позитивні емоції.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького