Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького привітав студентів та викладачів із Днем знань яскравим святом.

— 99-й навчальний рік у ЧНУ стартував. Для наших студентів День знань — це нові завдання, нові можливості і, безперечно, нові успіхи. А для університетської громади — це день мудрості, день людяності і день надії. І хоч Україна переживає непрості часи, ми робимо все, щоб студенти почувалися комфортно, щоб скористалися шансами і можливостями, які їм дає найкраща і найпродуктивніша пора життя — студентська юність. Ми вчимо не просто бути фаховими, а бути щасливими й успішними! — звернувся до університетської громади ректор Олександр Черевко.
Студентська рада ЧНУ привітала першокурсників запальним флешмобом. Після нього вони всі разом проголосили Клятву студента Черкаського національного університету. Мистецькі дарунки підготували учасникам свята народний ансамбль танцю «Черкащанка» і вокальний колектив «Мелодія».

ННІ історії та філософії поповнився 87 першокурсниками денної форми навчання, які відтепер стають частиною дружньої студентської громади університету.

Першокурсники мали змогу зробили перші студентські фото біля своєї alma mater. Кураторами першокурсників 2019 року стали:

1-А Середня освіта  - професор Фареній Ігор Анатолійович

1-Б Археологія  - викладач Касян Андрій Іванович

1-В Міжнародні відносини - доцент Тітіка Олена Олександрівна

1-Г Філософія -  доцент Кретов Павло Васильович

Вітаємо з початком нового навчального року!

Із використанням матеріалів cdu.edu.ua