Днями на Черкащині нагородили переможців щорічного обласного творчого конкурсу редакцій друкованих і електронних засобів масової інформації та журналістів. Відзнаки кращим вручив перший заступник голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький напередодні професійного свята.

Подали цьогоріч на розгляд конкурсної комісії понад 350 робіт. Матеріали пропонували представники ЗМІ з усієї області. Обирали кращих у кількох номінаціях.

За результами конкурсу у номінації «Черкащина інкогніта» перемогу здобув студент навчально-наукового інституту історії і філософії, журналіст «Громадського телебачення: Черкаси» Олексій Шандра. Ним було підготовлено цикл передач «На районі».

Черкаський національний університет вітає Олексія та бажає йому подальших перемог!

Джерело: прес-служба Черкаської ОДА