З метою вивчення і збереження історико-культурної спадщини українського народу, підняття патріотичного духу відвідувачів, формування освіченої розвиненої особистості та сприяння вихованню у неї патріотизму, любові до України, національних цінностей українського народу дирекція ННІ історії і філософії пропонує студентам Інституту відвідати «Патріотичний музей АТО».

Багато випускників ННІ історії і філософії після завершення навчання вступили в лави Збройних сил України і сьогодні захищають східні кордони нашої держави. Тому не випадково, що студенти Інституту беруть активну участь  в увіковічення пам’яті українських воїнів в зоні АТО.

Графік роботи музею:

понеділок – п’ятниця 9:00 – 17:00, субота, неділя – вихідні

Індивідуальні та групові екскурсії можна здійснювати у вихідні та святкові дні за попередньою домовленістю.

Адреса:

м. Черкаси, вул. Благовісна, буд. 2/3

(перехрестя вулиць Благовісна та Степана Бандери (колишня Можайського)