26 березня відбулося засідання студентського наукового товариства. Під час зустрічі  було обговорено тему «Гендерний вимір всесвітньої історії» за наступними напрямами: жіночий тип модерну: формування образу нової європейської жінки кінець XVIII – початок ХХ ст.; громадянки без громадянських прав: участь жінок у революційних рухах; жінка і суспільні потрясіння ХХ ст.; трансформації жіночості: культура тіла, зовнішність і етос у добу модерну і постмодерну; ХХ століття і жіноча мода; Сімона де Бовуар і її вплив на жіночу самосвідомість, праця «Друга стать»,  1960 ─ 1970-ті роки: сплеск фемінізму.

Основними доповідачами виступили магістри 1-Б курсу спеціальності "Історія та археологія" Коваленко Анастасія та Олег Богатиренко. Обговорення відбувалось в колі студентів 1-В курсу спеціальності "Міжнародні відносини".
В ході засідання студенти висловили власну думку щодо гендерного виміру історії та проблем сучасності.

Анастасія Коваленко,
магістр 1-Б