Наші спеціальності

Шановні абітурієнти та абітурієнтки!

Запрошуємо вас на навчання

за спеціальністю 291 Міжнародні відносини,суспільні комунікації та регіональні студії.

Студенти спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»  вивчають:

- історію і теорію міжнародних відносин;

- сучасні тенденції та актуальні проблеми міжнародних відносин;

- міжнародне приватне та публічне право;

- міжнародні економічні відносини;

- зовнішню політику країн світу;

- дипломатичну та консульську служби;

- іноземні мови (англійська, німецька, польська та ін.);

- дипломатичний протокол та етикет;-

- міжнародну інформацію та інформаційно-аналітичну діяльність у міжнародних відносинах тощо.

Випускники спеціальності можуть обіймати посади:

- дипломатичний агент;

- дипломатичний кур’єр;

- експерт із зовнішньополітичних питань;

- політичний оглядач;

- секретар дипломатичного агентства;

- консультант із зовнішньополітичних питань;

- співробітник органів зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної діяльності при державних адміністраціях;

- експерт, референт чи консультант установ, де здійснюється міжнародна діяльність.

Можуть працювати:

- у дипломатичних представництвах (референт, дипломатичний кур’єр, секретар дипломатичного агентства);

- у державних структурах та відомствах, установах (держадміністрації, міжнародні відділи профільних міністерств тощо);

- у приватних структурах, які здійснюють діяльність у галузі міжнародних відносин (міжнародні відділи юридичних фірм, експертно-консультативні групи тощо);

- у міжнародних міжурядових та неурядових організаціях;

- у наукових і дослідницьких інститутах з вивчення міжнародних відносин і зовнішньої політики держав світу.

Протягом навчання студенти проходять мовно-перекладацьку, ознайомчу, асистентську  практики при державних адміністраціях України, а також в міжнародних організаціях і закордонних установах, є учасниками міжнародних обмінних програм з університетами Польщі, Чехії, та інших країн.

МВ МВ

Спеціальність 291. Бакалаврат