Академічні обміни

 

Поморська академія в Слупську – сучасний ВНЗ в Польщі з більш ніж 40-річною історією, розташований неподалік Балтійського моря (18 км) у місті Слупськ. В Академії функціонують три факультети: математики та природознавства, філології та історії, педагогіки і філософії. Студентам пропонують навчання за 25 спеціальностями і 100 спеціалізаціями. У 2015 році була укладена угода про обмін студентами, викладачами та науковцями між ЛНУ та Поморською Академією в Слупську.

Відповідно до умов угоди студенти ЧНУ імені Богдана Хмельницького студенти мають можливість навчатися у Поморській Академії в Слупську впродовж 4 місяців (28.02-30.06.2024) у другому семестрі 2023-2024 н.р.

УВАГА! Приймаюча сторона бере на себе тільки витрати за навчання та частково покриває витрати за проживання (студенти платять 100 польських злотих на місяць за гуртожиток).

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом ЧНУ імені Богдана Хмельницького;

– володіти польською або англійською мовою (для філологічних спеціальностей) не нижче рівня В1.

УВАГА! На форму академічної мобільності в другому семестрі 2023-2024 року можуть вплинути військова ситуація в регіоні.

Для участі в програмі обміну необхідно виконати наступні дії (кінцевий термін подачі документів – 20 грудня 2023 року включно):

  • зареєструватися та заповнити в електронному вигляді на порталі мобільності Поморської Академії в Слупську аплікаційну форму. В закладці необхідно вибрати опцію E-REKRUTACJA, далі Wymiana Semestralna і вибрати спеціальність навчання. При реєстрації прохання додавати якісне фото, яке в подальшому буде відображене на студентському квитку. В залежності від обраного факультету та спеціальності – аплікаційну форму потрібно роздрукувати і підписати її у координатора академічної мобільності від факультету або координатора від відділу міжнародних зв’язків університету та поставити печатку факультету. УВАГА! Просимо узгоджувати підписання аплікаційної форми у дистанційному форматі надіславши підписаний студентом документ у форматі pdf координаторові на пошту;
  • після заповнення аплікації необхідно також роздрукувати план навчання з переліком курсів в Поморській Академії в Слупську (Learning Agreement), який має бути підписаний студентом, координатором академічної мобільності від факультету або координатором від Відділу міжнародних зв’язків (перелік курсів студентам необхідно узгодити з деканатом для подальшого часткового або повного перезарахування вибраних дисциплін, інструкція щодо заповнення плану навчання) – УВАГА! Просимо узгоджувати підписання плану навчання у дистанційному форматі надіславши підписаний студентом документ у форматі pdf координаторам на пошту;

Перелік курсів для складання індивідуального плану навчання в Поморській Академії в Слупську:
https://international.apsl.edu.pl/index.php/ua/inszi-obmini/dowgostrokowi/katalog-kursiv, https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1-F_MwC9fbmsWp1acgshy8bzhO5kE9Q8-

Всі документи (копію першої сторінки закордонного паспорта, підписану аплікаційну форму та Learning Agreement) необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип програми обміну (зразок – Slupsk_Petrenko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду. Відбір студентів буде здійcнюватися виключно приймаючою стороною.

Детальна інформація про Поморську Академію в Слупську: http://www.apsl.edu.pl/

Контактна інформація:

Mariola Medwid

Koordynator współpracy ze Wschodem

Biuro ds. Kształcenia i Studentów

Akademii Pomorskiej w Słupsku

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Tel.: +48 59 8405 936

Координатор від ННІ міжнародних відносин історії та філософії – завідувачка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, доцент Кірєєва Вікторія Олександрівна -    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..