Дирекція
Онищенко Дмитро
Дзюра Юлія

Майданик Анна

Студенти ІV курсу ННІ історіі і філософіі відвідали відкритий семінар "Новітні технологіі викладання історіі", який відбувся 27 вересня 2017 р. у гімназіі #9. Прикметно, що методичними рекомендаціями поділився із майбутніми колегами випускник нашого інституту 2007 р., а нині вчитель гімназіі Стецюк Андрій Сергійович. У ході семінару студентам розповіли про інтерактивну дошку, комунікативні компетенціі, особистісноорієнтовне навчання, педагогіку співробітництва та інші засади сучасноі методики викладання історіі в школі.

Студенти 1 курсу ННІ історії і філософії  взяли участь  у презентації фотопроекту «Благословенні Богом українки», котра  відбувалась 14 вересня 2017 р. в приміщенні  Галереї народного мистецтва  м. Черкас. Авторами проекту стали черкаські  художниці  Анна Криворотова  і Катерина Друзь. Відвідувачам представили три десятки портретів жінок в образах панянок кінця ХІХ століття.

Шановні колеги, студенство!

Прийміть щирі вітання з нагоди -Дня працівників освіти.

Праця педагога – це вічний неспокій, пошук істини, муки творчості і радість перемог,емоційні підйоми та гіркі розчарування. Це не просто професія, це спосіб життя.

Низький уклін Вам, дорогі колеги, за професіоналізм, витримку та терпіння, за любов до обраної професії, самовідданість і багатство душі.

У цей святковий день бажаємо усім міцного здоров’я, миру, добра, родинного затишку, упевненості у своїх силах, натхнення в повсякденні, та підкорення нових освітніх вершин.

Важко переоцінити значення молоді в громадських та політичних процесах держави. Ваша наполегливість, креативність та завзятість підвищують престиж нашого інституту, вносять вагомий вклад в розвиток університету.

Бажаємо вам енергійного творчого життя, здоров’я, щасливої студентської юності, вірних друзів, нових творчих досягнень.

Дирекція ННІ

Шановні колеги, студенти, першокурсники! Прийміть найщиріші вітання з Днем знань!

Цей день – це визначна подія не тільки для першокурсників, які стали студентами нашого інституту, але й для професорсько-викладацького складу. Адже саме на викладачів покладається відповідальність за формування творчої особистості молодих людей. Саме вони намагаються донести до кожного студента не лише знання, але і світло доброти, високий шлях до розуму, вірними супутниками якого є гуманність і любов до науки.

Бажаємо нашим студентам та професорсько-викладацькому складу здоров'я, натхнення та удачі, які безумовно стануть запорукою вашого життєвого успіху! Шануймося, бо в єдності і любові – наша сила, тільки разом ми – нація і великий український народ!

Дирекція ННІ історії і філософії