Олімпіада

Шановні колеги!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 р. № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», листа Міністерства освіти і науки України від 07.09.2020 № 1/9-515 «Щодо студентських олімпіад, конкурсів та турнірів», повідомляємо, що для ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н. р. продовжено карантинний термін на вересень–жовтень 2020 року.

Про дату проведення Другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з історії серед студентів класичних і педагогічних університетів зі спеціальності «Історія та археологія» на базі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького буде повідомлено додатково.

Телефони для довідок:

• +380974356778 директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Земзюліна Наталія Іванівна
  • +380972202144 відповідальний секретар з проведення Олімпіади Терещенко Тетяна Вадимівна

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.