Інститут

Удосконалюймо дистанційне навчання в ННІ МВІФ разом!

Друзі, хочемо отримати Ваш відгук про забезпечення освітнього процесу в Інституті у формі дистанційного навчання під час вимушеного призупинення аудиторних занять у період тривалого карантину, спричиненого пандемією коронавірусу COVID-19.

Для того, аби сформувати певні висновки й об’єктивно оцінити ситуацію, нам необхідна якомога більша кількість відповідей студентів, які на умовах анонімності готові поділитись інформацією про реалізацію дистанційного навчання в інституті.

Усі Ваші відповіді є анонімними й будуть використані лише в узагальненому вигляді для аналізу ситуації та формування подальших стратегій впровадження дистанційної освіти в Інституті. Будемо вдячні за максимальне поширення цієї форми серед однокурсників.

Результати дослідження допоможуть більш чітко зрозуміти ключові виклики, які постали перед студентами, та виокремити сильні сторони, що сприятимуть розвитку дистанційної освіти в Інституті.

Результати опитування