Процес розпаду Югославії став прикладом найбільш радикального прояву міжетнічної ворожнечі у Європі після закінчення Другої світової війни. Цій проблемі вже були присвячені засідання наукового студентського гуртка Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії «Людина на Балканах: національні ідеї та міжнародні відносини».

23 березня, о 13.00., відбудеться чергове засідання гуртка. На ньому планується заслухати доповіді студентів Д. Кравченка й О. Сопілка щодо різних аспектів розпаду Югославії.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться сучасною європейською історією.

Керівник наукового гуртка - доцент кафедри АСГІН О. В. Сухушина

План засідання:

1. Розпад Югославії 1991 р.: причини, основні події, наслідки.

Доповідь ст. 4 к. Д. Кравченка

1. Національне питання в Югославії напередодні розпаду 1980–1991 рр.).

Доповідь ст. 4 к. О. Сопілка

1. Обговорення доповідей.
  2. Підготовка студентських наукових статей до публікації і виступів на пленарних і секційних засіданнях XХІІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених».

Доповідь доцента О. В. Сухушиної