24 березня, о 13.00., відбудеться засідання науково-проблемної студентської групи Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії «Актуальні питання світових війн ХХ століття», на якому планується заслухати доповідь студентки 4 к. Яни Ляшенко «Промова У. Черчилля «М’язи миру» 5 березня 1946 року».

Запрошуємо всіх, хто цікавиться історією виникнення «холодної війни».

Керівник науково-проблемної студентської групи - доцент кафедри ВІМВ О. І. Овчаренко

План засідання:

1. Промова У. Черчилля «М’язи миру» 5 березня 1946 року (До 75 річниці початку «холодної війни»).

Доповідь студентки 4 к. А. Ляшенко

1. Грецьке питання у відносинах між великими державами після завершення Другої світової війни.

Доповідь студентки 3 к. А. Зими

1. Обговорення доповідей.
  2. Підготовка студентських наукових статей до публікації і виступів на пленарних і секційних засіданнях XХІІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених».

Доповідь доцента О. І. Овчаренко