Зустріч з випускниками ЗОШ № 21 м. Черкаси на тему існуючих спеціальностей і таких, що планує відкрити з наступного року ННІ міжнародних відносин, історії і філософії провели доц. О. Сухушина і студенти А. Романків (3 к.) і Т. Макаренко (2 к.). Викладач окреслила особливості Вступу – 2021, детально розповіла про умови вступу на кожну спеціальність. Тарас Макаренко охарактеризував навчання в Університеті, розповів про останні новації в навчанні, про студентське самоврядування і можливість участі студентів в наукових гуртках, конференціях. Аліна Романків поділилась з учнями досвідом підготовки до ЗНО і обрання спеціальності, відмітила високу кваліфікацію професорсько-педагогічного складу Інституту.

По завершені зустрічі О. Сухушина запросила учнів, батьків і класного керівника на «Тиждень відкритих дверей» що б самим безпосередньої відчути вартість навчання в ЧНУ.

Олена Сухушина, заступник директора з організації виховної роботи