Наукова робота

Шановні колеги, студенти, першокурсники! Прийміть найщиріші вітання з Днем знань!

Цей день – це визначна подія не тільки для першокурсників, які стали студентами нашого інституту, але й для професорсько-викладацького складу. Адже саме на викладачів покладається відповідальність за формування творчої особистості молодих людей. Саме вони намагаються донести до кожного студента не лише знання, але і світло доброти, високий шлях до розуму, вірними супутниками якого є гуманність і любов до науки.

Бажаємо нашим студентам та професорсько-викладацькому складу здоров'я, натхнення та удачі, які безумовно стануть запорукою вашого життєвого успіху! Шануймося, бо в єдності і любові – наша сила, тільки разом ми – нація і великий український народ!

Дирекція ННІ історії і філософії