Наукова робота

Міжнародна літня школа в університеті Осло, Норвегія - http://grantist.com/summer-school/mezhdunarodnaya-letnyaya-shkola-v-universitete-goroda-oslo-norvegiya-2/

 

Стипендії для навчання в Science Po, Франція - http://unistudy.org.ua/emile-boutmy-scholarships/

 

Стипендії для навчання в університеті Лейдена - http://unistudy.org.ua/leiden-university-scholarships/

Виноградова Інна - голова студентської ради
Соляник Катерина - секретар студентської ради
Нездолій Микола
Бондарчук Ярослав
Смірнова Катерина
Вшивкова Юлія
Сегеденко Богдана
Онищенко Дмитро
Дзюра Юлія

Майданик Анна 

Шановні колеги, студенство!

Прийміть щирі вітання з нагоди -Дня працівників освіти.

Праця педагога – це вічний неспокій, пошук істини, муки творчості і радість перемог,емоційні підйоми та гіркі розчарування. Це не просто професія, це спосіб життя.

Низький уклін Вам, дорогі колеги, за професіоналізм, витримку та терпіння, за любов до обраної професії, самовідданість і багатство душі.

У цей святковий день бажаємо усім міцного здоров’я, миру, добра, родинного затишку, упевненості у своїх силах, натхнення в повсякденні, та підкорення нових освітніх вершин.

Важко переоцінити значення молоді в громадських та політичних процесах держави. Ваша наполегливість, креативність та завзятість підвищують престиж нашого інституту, вносять вагомий вклад в розвиток університету.

Бажаємо вам енергійного творчого життя, здоров’я, щасливої студентської юності, вірних друзів, нових творчих досягнень.

 

                                                                                                                                                 Дирекція ННІ

 

Студенти ІV курсу ННІ історіі і філософіі відвідали відкритий семінар "Новітні технологіі викладання історіі", який відбувся 27 вересня 2017 р. у гімназіі #9. Прикметно, що методичними рекомендаціями поділився із майбутніми колегами випускник нашого інституту 2007 р., а нині вчитель гімназіі Стецюк Андрій Сергійович. У ході семінару студентам розповіли про інтерактивну дошку, комунікативні компетенціі, особистісноорієнтовне навчання, педагогіку співробітництва та інші засади сучасноі методики викладання історіі в школі. 

Студенти 1 курсу ННІ історії і філософії  взяли участь  у презентації фотопроекту «Благословенні Богом українки», котра  відбувалась 14 вересня 2017 р. в приміщенні  Галереї народного мистецтва  м. Черкас. Авторами проекту стали черкаські  художниці  Анна Криворотова  і Катерина Друзь. Відвідувачам представили три десятки портретів жінок в образах панянок кінця ХІХ століття.