Студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького до Великодніх свят традиційно реалізували доброчинний проект «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом».

У квітні студенти-волонтери ННІ історії і філософії спільно з викладачами порадували маленьких пацієнтів Черкаського обласного дитячого онкогематологічного відділення подарунками до Великодніх свят. Аби зібрати кошти на подарунки, провели благодійний ярмарок. До ярмарку виготовляли предмети Великоднього декору та аксесуари, топіарії (дерева щастя), декупаж-картинки на Великодню тематику, фарбували та розписували декоративні писанки та магнітики, випікали солодкі смаколики. Завдяки старанням волонтерів та небайдужості покупців вдалося зібрати 2500 грн.

Напередодні свята студенти-волонтери завітали до недужих дітей із виставою. За основу взяли добре відому, проте модернізовану на сучасний лад казку «Марійка та Ведмедик». Потурбувалися і про подарунки для дітей. Учасниками святкового дійства стали студенти Коля Нездолій, Андрій Шведін, Тарас Шевченко, Анна Орловська, Аліна Костюкевич, Катя Мигута, Віталій Каракай, Ярослав Хандусь. Приєдналася до вистави і випускниця інституту Юля Савченко.

Студентка Анна Орловська ділиться враженнями:

— Щоразу в дитячому онкоцентрі, як вперше. Палітра емоцій дуже різноманітна, але ми знаємо, що треба йти тільки з позитивним настроєм, посмішкою та вірою в краще. Не знаю, чи колись наважилась би на цю справу, якби не наша натхненниця Марина Василівна! Але після таких акцій приходить розуміння, наскільки дріб’язкові проблеми нас турбують.

Організатор акції доцент Марина Захарченко зазначає:

— Передовсім хочу подякувати студентам та викладачам ННІ історії і філософії, нашому студенту Тарасу Шевченку, який разом із друзями, побратимами профінансували «вітамінний кошик» для дітей. Окремо відзначу черкаських політиків — нашого випускника Валерія Ваку, депутата обласної ради Віктора Полозова —  за значну фінансову підтримку. Ціную і вдячна кожному, хто був з нами!»

Марина Захарченко від імені профбюро ННІ історії і філософії запрошує всіх охочих приєднатися і порадувати діток із онкогематологічного відділення своєю творчістю, майстер-класами або просто спілкуванням.
Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького